Apie mus Paslaugos Naujienos Atlikti darbai Kontaktai
Tel. 8 (689) 34840
   
  "ODINĖ KURPĖ"
  Avalynės ir Galanterijos
  Taisykla
   
  Dariaus ir Girėno g. 4
  LT-37379, Panevėžys
   
  Tel. (689) 34840
   
  info@odinekurpe.lt
   
  Taisykla randasi šalia restorano
“VAKARINĖ ŽARA”, priėjimas iš
DARIAUS IR GIRĖNO gatvės ir iš kiemo pusės.

 
 
APIE MUS
 
 

Avalynės taisymas Panevėžio mieste gana populiari smulkiojo verslo rušis, didesnių ar mažesnių dirbtuvių esama visuose miesto rajonuose. Galima pasinaudoti įvairiomis ne vienodos kokybės paslaugomis už labai skirtingą kainą.

Avalynės ir galanterijos taisykla Odinė Kurpė, dabartinėje vietoje veikia jau penkioliktus metus, bendras laikotarpis dirbant šioje srityje dvidešimt penki metai. Teikiame platų avalynės ir galanterijos taisymo paslaugų spektrą. Įsiuvame užtrauktukus odinėms ir medžiaginėms striukėms, taisome įvairius krepšius, rankines, kuprines, lagaminus, pinigines, diržus. Užsakymus atliekame itin kruopščiai, nieko nedarome atmestinai, siekiame tik geriausio rezultato. Avalynės remontui visada parenkamos pačios tinkamiausios medžiagos ir priemonės užtikrinančios komfortišką ir ilgalaikį dėvėjimą. Nuolat domimės naujausia, žinomiausių gamintojų produkcija ir technologijomis įgalinančiomis išpildyti bet kokį kliento pageidavimą. Naudojame Italu Vibram ir Prancūzų TOPY profilaktines ir remontines medžiagas, kurių kokybę vertina klientai visame pasaulyje. Siūlome ir žemesnės kokybinės kategorijos SVIG,BORIS SHOE COMPONENTS, bei daugeli kitu puikios kokybės gaminių avalynės taisymui. Visiems atliktiems darbams suteikiame garantija.

Dirbtuvėlę saugo saugos tarnyba G4.S, o darbuotojai niekada nesikeičia, tai užtikrina klientų paliktų taisymui gaminių saugumą.

Užsakymus priima ir su klientais bendrauja, kvalifikuota avalynės ir galanterijos technologė Edita, puikiai išmananti visas šio amato subtilybes.

Užsakymus vykdo, ketvirtį amžiaus šį darbą dirbantis meistras Gintaras.

Maloniai kviečiame apsilankyti.