Apie mus Paslaugos Naujienos Atlikti darbai Kontaktai
Tel. 8 (689) 34840
   
  "ODINĖ KURPĖ"
  Avalynės ir Galanterijos
  Taisykla
   
  Dariaus ir Girėno g. 4
  LT-37379, Panevėžys
   
  Tel. (689) 34840
   
  info@odinekurpe.lt
   
  Taisykla randasi šalia restorano
“VAKARINĖ ŽARA”, priėjimas iš
DARIAUS IR GIRĖNO gatvės ir iš kiemo pusės.

 
 
NAUJIENOS
 
 

Siūlome įsigyti aukštos kokybės PROFESIONAL PREMIUM linijos ,avalynės ir odos gaminiu priežiūros priemonių.Įvairių spalvų, įvairios paskirties apsauginiai kremai, valikliai, kondicionieriai, imregnantai, blizgikliai, spalvos atnaujintojai, dažai zamšui, verstai odai.

Siūlome išbandyti naujausias Vibram (Italija) pakalas-SopratacoTop, Explosion, Tartan, Travel, Ariel, Miami, Leisure, Wellness, Raptor, Long haul. Tai plataus pritaikymo, atsparūs dėvėjimuisi ir suteikiantys labai komfortišką ėjimą gaminiai ,taip pat siūlome aukščiausios kokybės Vibram profilaktinius ir remontinius puspadžius. TOPY (Prancūzija) visame pasaulyje žinoma kaip kokybės garantas, siūlome Tradition, Tempo, Turbo, Turboplius pakalas bei profilaktinius ir remontinius puspadžius. Smailiakulniams bateliams siūlome SuperTap(JAV), bei itin elastingas, garantuojančias tylu ėjimą SuperTapsoftstep arba Vibram comfort pakalas.

Dar viena naujovė, tai subraižytų, nusitrynusių ar kitaip sugadintų kulnų perdažymas. Naudojami specialūs, profesionalams skirti KendaFarben(Italija) dažai ir lakas, rezultatas puikus, kokybė garantuojama. Tai geriau ir pigiau negu kulnų keitimas ar pervilkimas.

Siūlome pasinaudoti keliomis papildomomis paslaugomis skirtomis klientų patogumui:

  • Išankstinis laiko rezervavimas paslaugai gauti, padėsiantis susiplanuoti laiką grįžtantiems iš užsienio, visada stokojantiems laiko studentams, ar bet kuriam klientui mėgstančiam konkretumą. (paslauga mokama)

  • Užsakymų paėmimas ir pristatymas klientui į namus. (paslauga mokama)

  • Paslaugų teikimas nedarbo dienomis ir nedarbo laiku. (paslauga mokama)

  • Nemokama konsultacija telefonu, įsigyjant avalynę.

  • Nemokamas problemos įvertinimas ir taisymo variantų pasiūlymas, atsiuntus nuotraukas ir aprašymą el. paštu. (atsakymas per viena darbo dieną)

Visas paslaugas galima užsakyti telefonu 8 (689) 34840 ar el.pšt: info@odinekurpe.lt

Naujausi pasiūlymai ir akcijos skelbiamos facebook paskiroje.